Sastanak povodom realizovanih aktivnosti u trećem projektnom periodu, 25.06.2019. - PFK - Pomorski fakultet Kotor

25.06.2019   PFK Admin  423 pregleda

U zgradi Rektorata Univerziteta Crne Gore je u ponedjeljak, 24. juna 2019. godine održan interni radni sastanak članova tima na projektu pod nazivom Partnership for the Observation and study of new Routes and Transnational Sea-highways (PORTS).

Rektor Univerziteta Crne Gore je informisao učesnike sastanka o realizovanim aktivnostima u trećem projektnom periodu i dao smjernice za pripremu trećeg sastanka Upravnog odbora koji će se održati u oktobu mjesecu tekuće godine na Univerzitetu Crne Gore, u Podgorici. Članovi radnog tima su razmotrili organizaciju okruglog stola i radionice u Kotoru kao veoma važnih diseminacionih aktivnosti u okviru prekretnice na projektu: D.T1.1.3 Empower the network.