Održano uvodno predavanje za brucoše smjera Menadžment u pomorstvu i logistika - PFK - Pomorski fakultet Kotor

Održano uvodno predavanje za brucoše smjera Menadžment u pomorstvu i logistika

18.10.2019   PFK Admin  65 pregleda

Dana 17.10.2019. u amfiteatru Pomorskog fakulteta Kotor održano je uvodno predavanje za brucoše smjera Menadžment u pomorstvu i logistika. Predavanje je obuhvatilo lični razvoj, preuzimanje odgovornosti, svjesno donošenja odluka, pogled na 'duže staze' i što bolje iskorišćavanje vremena tokom studiranja, kao i svrhu fakulteta kao uporišta i odskočne daske u svijet poslovanja. Uvodno predavanje je održala student Marija Stevanović predstavljajući Studentsku organizaciju Pomorskog fakulteta.Moramo napomenuti da je predavanje podržala profesorka Jelena Nikčević ustupivši svoje predavanja Studentskoj ogranizaciji.