Interni radni sastanak na Pomorskom fakultetu Kotor - PORTS projekat - PFK - Pomorski fakultet Kotor

Interni radni sastanak na Pomorskom fakultetu Kotor - PORTS projekat

13.02.2019   Željko Pekić  1847 pregleda

Na Pomorskom fakultetu Kotor je u srijedu, 13. februara 2019. godine održan interni radni sastanak učesnika na projektu pod nazivom Partnership for the Observation and study of new Routes and Transnational Sea-highways (PORTS).

Na sastanku je bilo riječi o pripremnim aktivnostima u okviru radnog paketa PORTSEA Lab, kao i o drugom sastanku Upravnog odbora PORTS projekta koji će se održati u Tirani (Albanija), 26. marta 2019. godine. Takođe, učesnici sastanka su podijelili ideje i definisali strategiju u cilju obavljanja diseminacionih aktivnosti na projektu i implementacije radnog zadatka koji se odnosi na ispunjavanje upitnika od strane relevantnih stejkholdera u Crnoj Gori.