Prijem brucoša u studijskoj 2019/20. godini - PFK - Pomorski fakultet Kotor

Prijem brucoša u studijskoj 2019/20. godini

20.09.2019   Željko Pekić  2894 pregleda

Poštovani studenti,

Pozivamo vas da u  ponedjeljak, 23. septembra 2019. godine, kada prema akademskom kalendaru počinje nastava na Univerzitetu Crne Gore i ujedno Pomorskom fakultetu Kotor, prisustvujete prijemu studenata na kojem će vas prvog dana vašeg studiranja uprava fakulteta i nastavno osoblje dočekati i pozdraviti.

U tom smislu, prijem studenata prve godine studija  organizovaće se po grupama u AMFITEATRU Pomorskog fakulteta, po sljedećem rasporedu:

8:15 ― studijski programi: Brodomašinstvo i Pomorska elektrotehnika;

9:15 ― studijski program: Menadžment u pomorstvu i logistika;

10:15 ― studijski program: Nautika i pomorski saobraćaj.

Nakon prijema nastava će biti održana shodno već istaknutom rasporedu koij se nalazi na linku.

Akademski kalendar za studijsku 2019/20. godinu dat je na linku.

Ujedno obaviještavamo studente starijih godina studija da nastava počinje istog dana (23. septembra 2019. godine) u skladu sa istaknutim rasporedom časova.

Svim studentima, starim i novim, kao i nastavnom osoblju želimo srećan i uspješan početak nove akademske godine!

Pomorski fakultet Kotor